Πέμπτη, 24 05 2018
Text Size

Μόνιμοι εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Καλαμαριάς.

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όνομα πατέρα ΠΕ Ειδικότητα εργαζομένου
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ18.02 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ12.05 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
5 ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.35 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
6 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ18.10 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
8 ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΟΙ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
9 ΓΑΛΗΝΙΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ18.25 ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
10 ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
11 ΓΚΙΟΥΓΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ14.04 ΓΕΩΠΟΝΟΙ
12 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
13 ΔΑΝΙΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
14 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.35 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
15 ΔΕΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ14.04 ΓΕΩΠΟΝΟΙ
16 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ17.07 ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΟΙ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΡΓΟΙ-ΗΛ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΤΕΧΝ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ. ΕΝΕΡΓ. ΗΛΕΚ/ΓΟΥ)
17 ΖΑΧΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
18 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕ18.36 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ- ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ- ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ
19 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΣΤΩΡ ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
20 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ18.07 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
21 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ14.01 ΙΑΤΡΟΙ
22 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΦΡΑΙΜ ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
23 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΕ14.01 ΙΑΤΡΟΙ
24 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ17.06 ΜΗΧ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΝΑΥΠ.ΕΜΠ.ΝΑΥΤ. ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ-ΤΕΧ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ.ΕΝΕΡΓ.ΜΗΧ/ΓΟΥ)
25 ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ12.05 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
26 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ18.03 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
27 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕ18.18 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
28 ΚΑΤΣΙΧΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ14.04 ΓΕΩΠΟΝΟΙ
29 ΚΕΛΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
30 ΚΟΖΑΝΑ-ΖΑΧΑΡΩΦ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
31 ΚΟΙΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.07 ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΟΙ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΡΓΟΙ-ΗΛ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΤΕΧΝ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ. ΕΝΕΡΓ. ΗΛΕΚ/ΓΟΥ)
32 ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
33 ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
34 ΜΑΒΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
35 ΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ12.04 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
36 ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ18.36 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ- ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ- ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ
37 ΜΑΤΑΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
38 ΜΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ18.10 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
39 ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
40 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΕ12.05 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
41 ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ12.05 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
42 ΜΠΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
43 ΜΠΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ18.17 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΕΚΜΕΤΑΛ.
44 ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΠΕ17.06 ΜΗΧ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΝΑΥΠ.ΕΜΠ.ΝΑΥΤ. ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ-ΤΕΧ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ.ΕΝΕΡΓ.ΜΗΧ/ΓΟΥ)
45 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ17.06 ΜΗΧ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΝΑΥΠ.ΕΜΠ.ΝΑΥΤ. ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ-ΤΕΧ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ.ΕΝΕΡΓ.ΜΗΧ/ΓΟΥ)
46 ΜΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
47 ΜΠΡΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.02 ΧΗΜΙΚΟΙ
48 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
49 ΝΑΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
50 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ18.25 ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
51 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.18 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
52 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.03 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ14.05 ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣ.ΠΕΡ/ΝΤΟΣ
54 ΠΑΠΑΓΕΡΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
55 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ12.04 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
56 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕ01.02 ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ
57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.18 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
59 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΚΩΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ12.04 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
60 ΠΑΡΑΣΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.02 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ
61 ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕ12.05 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
62 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
63 ΠΑΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
64 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕ01.07 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ
65 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
66 ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ12.10 ΦΥΣ. ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
67 ΡΑΖΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕ18.36 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ- ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ- ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ
68 ΡΑΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
69 ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ18.17 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΕΚΜΕΤΑΛ.
70 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΑΡΧΟΣ ΠΕ12.10 ΦΥΣ. ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
71 ΣΤΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ18.18 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
72 ΤΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ18.07 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
73 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
74 ΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ18.03 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
75 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.11 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ
76 ΤΖΩΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕ01.02 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
77 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
78 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ18.02 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
79 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ12.04 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
80 ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ18.33 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ
81 ΤΣΙΒΙΚΗΣ ΚΩΝ ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.
82 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ17.06 ΜΗΧ/ΓΟΙ ΤΕΙ-ΝΑΥΠ.ΕΜΠ.ΝΑΥΤ. ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ-ΤΕΧ/ΓΟΙ ΕΝΕΡΓ.ΤΕΧΝ.(ΚΑΤΕ.ΕΝΕΡΓ.ΜΗΧ/ΓΟΥ)
83 ΤΣΙΚΜΙΣΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕ18.33 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ
84 ΤΣΙΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ14.01 ΙΑΤΡΟΙ
85 ΦΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ
86 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ12.10 ΦΥΣ. ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
87 ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕ14.01 ΙΑΤΡΟΙ
88 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ14.01 ΙΑΤΡΟΙ
89 ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΕ18.07 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ